• ساعت : ۱۴:۳۰:۳۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ 
  • کد خبر : ۴۷۳۷
اولین پیش رویداد هفتمین كنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم سنجی 12 اردیبهشت ماه برگزار می شود
اولین پیش رویداد هفتمین کنفرانس ملی مهندسی مالی و بیم سنجی، 12 اردیبهشت 1400 با موضوع «کاربرد فناوری‌های نوین در بیمه و مدیریت مالی» با حمایت بیمه تعاون و همکاری پژوهشکده بیمه و مدرسه بازرگانی Kent انگلستان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، 4 پیش رویداد با موضوعات «کاربرد فناوری‌های نوین در بیمه و مدیریت مالی» با مدیریت دکتر هیربد آسا، «اکچوئری، بیمه های زندگی و غیرزندگی» با مدیریت دکتر امیرتیمور پاینده، «بیمه های پارامتریک و بیمه‌های مبتنی بر شاخص» با مدیریت دکتر یونس مظلومی و «مشتقات و اوراق بهادار مرتبط با بیمه» با مدیریت مریم یاراحمدی قبل از برگزاری این کنفرانس پیش بینی شده است که  از اردیبهشت تا تیرماه سال 1400 و به صورت آنلاین و بعضاً با حضور اساتید بین المللی به زبان انگلیسی برگزار خواهند شد.
 در این پیش رویدادها تلاش خواهد شد مسائل روز  مطرح و نتایج برخی از آخرین تحقیقات و تجربیات با مخاطبان به اشتراک گذاشته شود.
ثبت نام در این پیش رویداد رایگان و از طریق نشانی https://sites.google.com/view/kent-fintech-and-ai-group/home  امکان پذیر است.  علاقه مندان برای آشنایی بیشتر با کنفرانس به نشانی https://www.kent.ac.uk/events/event/48406/fintech-and-ai-panelمراجعه نمایند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    V6.0.0.0